Ortaköy One, Mecidiye Mahallesi, Mustafa İzzet Efendi Sokak No:1/7, 34347 Ortaköy
krombera

Markanızın dijital gücü

yaklaşım

Geleneksel pazarlama anlayışını yenilikçi mecraya entegre eden Krombera, dijital iletişim konusunda uzmanlaşmış bir “tam hizmet reklam ajansı”dır.

Kurulduğu günden bu yana Türkiye’den ve dünyadan her biri alanında lider birçok marka için mecra bağımsız yaratıcı içerik ve deneyim üreten Krombera, stratejiye, hikaye anlatımına, içeriğin gücüne, eşsiz deneyime ve inovasyona inanır; bilerek ve özünde hissederek “iyi iş” üretir.

HİZMETLERİMİZ

Strateji Geliştirme ve Danışmanlık

Müşterilerimizin hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duyduğu, araştırma temelli kısa, orta ve uzun vadeli stratejileri hazırlıyor, gerçekçi bir yaklaşımla izlenmesi gereken yol haritasını tüm detaylarıyla müşterilerimize sunuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarının yönetiminden sorumlu olduğumuz markalara, doğru stratejik yaklaşımla yaratıcı, trend ve mecra dinamiklerine uygun içerik planları sunuyor, anlık gelişmelerde, kriz anlarında 7/24 aksiyon alabildiğimiz reflekslerimizi her zaman canlı tutuyoruz.

Web & Mobil Tabanlı Geliştirme

İhtiyaca yönelik her türlü siteyi hayata geçiriyor, site müşterimizin tamamen içine sinene kadar üstünde çalışmaya devam ediyoruz. Çalışırken trendlerden, kullanıcı deneyimine yönelik tasarımdan, farklı cihazlara uyumluluktan taviz vermiyoruz.

Dijital Pazarlama Çalışmaları

Geleneksel mecranın aksine farklı dinamiklere sahip olan dijital mecralara yönelik pazarlama çalışmalarıyla markaları kullanıcılarla en doğru, yaratıcı ve etkili şekilde buluşturmak için çalışıyoruz.

Yaratıcı Uygulamalar

Markaların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda mecra bağımsız her türlü yaratıcı projeyi tüm süreçlerinden sorumlu olarak hayata geçiriyoruz. Önce doğru stratejiyi yazıyor, sonra stratejiye uygun fikri bulup kusursuz bir şekilde hayata geçmesi için çabalıyoruz.

Dijital Medya Satın Alma

Çeşitli mecralarla işbirliklerimiz, partnerlerimiz ve uzman çalışanlarımızla kampanyalarınızı en uygun mecralarda ve doğru hedef kitlelere ulaştırıyor, reklamlarınızın optimum seviyede görüntülenmesini ve geri dönüş almasını sağlıyoruz.

© 2017 Krombera. Tüm Hakları Saklıdır.